29 lipca: Huawei oficjalnie zaprezentuje swój flagowy smartfon, P50!

Xiaomi pokazuje Mi Smart Band 6

Autor: , dodany 29 marca 2021r.

Prócz smartfonów Xiaomi pokazało dziś najnowszą wersję popularnej smart opaski

Mi Smart Band 6 ma czytelny 1,56-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED. Ekran ma 326 pikseli na cal i około 50 proc. więcej miejsca na informacje niż jego poprzednik. Ekran obsługuje konfigurowalne tarcze zegara z ponad 60 motywami.

Ćwiczenia

Oprogramowanie rozpoznaje wiele trybów ćwiczeń. Mi Smart Band 6 ma dwa razy więcej trybów fitness, 30 angażujących typów treningu. Użytkownicy mogą teraz korzystać z większej liczby treningów w pomieszczeniach, takich jak rozciąganie i HIIT, wypróbować profesjonalne treningi, takie jak gimnastyka, a także bawić się aktywnościami fitness, takimi jak zumba i taniec. Urządzenie automatycznie wykrywa sześć popularnych aktywności, nawet jeśli nie włączymy trybu treningu, samo rejestruje ich statystyki i włącza je do dziennika aktywności.

Śledzimy stan zdrowia

Mi Smart Band 6 ułatwia codzienne śledzenie stanu zdrowia. Mierzy natlenienie krwi, dokładne monitoruje tętno, śledzi sen czy drzemki, cykle, w tym REM i jakość oddychania. Produkt wyposażono również w funkcję monitorowania stresu. Jeśli tego potrzebujemy, Mi Smart Band pomoże nam się zrelaksować przy ćwiczeniach oddechowych.

Wytrwałość

Mi Smart Band 6 zapewnia 14 dni nieprzerwanej pracy na baterii i ma poręczny port magnetyczny do szybkiego przypinania i odpinania ładowarki. Opaska ma certyfikat wodoodporności do 5 ATM, czyli może być noszony podczas pływania, nurkowania. Urządzenie jest dostarczane z miękkimi i wygodnymi paskami w sześciu oryginalnych kolorach do wyboru.

Rekomendowana cena urządzenia w Polsce nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że w globalnej dystrybucji trzeba za nią zapłacić 44,99 euro (około 210 złotych).

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią