Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Wideorejestrator Mio MiVue 846 w trosce o bezpieczną jazdę i parkowanie

Autor: , dodany 19 listopada 2020r.

Na sklepowych półkach pojawił się kolejny wideorejestrator firmy Mio. Model MiVue86 ma nagrywać nie tylko to co dzieje się dookoła samochodu w trakcie jazdy, ale także wszystko co ma miejsce na parkingu.

W urządzeniu zainstalowana została matryca Sony Premium STARVIS CMOS. Kąt widzenia w tym modelu wynosi 150°. Przysłona F:1,8 oraz autorska technologii Mio™ Night Vision Pro mają dobierać parametry nagrywania do otaczających warunków świetlnych.

Dwa tryby parkingowe, pasywny i aktywny, mają dbać o bezpieczeństwo auta w czasie postoju. Obraz rejestrowany będzie w formacie 60 FPS. Dzięki temu posiadacz uzyskuje wszelkie dowody na tzw. szkody parkingowe. Mio MiVue 846 aktywuje się przy zarejestrowaniu drgań, nawet gdy samochód ma wyłączony silnik.  Dodatkowo, niezależna od akumulatora bateria zapewnia dwudobowe działanie urządzenia.

Producent rekomenduje równoczesne korzystanie z modelu przedniego i tylnej kamery Mio MiVue A50. Zapewnią one niemal całościowy przegląd przestrzeni dookoła auta.

Model Mi Vuue 846 poza wbudowaną i aktualizowaną bazą fotoradarów, ma też dostarczać informację dotyczące prędkości w ramach kontroli odcinkowych. Informacja o takich pomiarach oraz o średniej prędkości pojazdu na nich i czas do końca pomiaru może uchronić prowadzącego przed niechcianą pamiątką z podróży.

Rekomendowana cena urządzenia to 749 złotych, a do końca roku można korzystać ze zniżek w ramach akcji Cashback. To powoduje, że na konto klienta może wrócić do 250 złotych.

Marta Rzeźnicka

Napisz do autora: marta.rzeznicka@o2.pl

Podziel się opinią