Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

vivo zaprezentowało flagowy model X60 Pro 5G

Autor: , dodany 18 maja 2021r.

vivo X60 Pro będzie dostępny w Polsce od 29 maja w sugerowanej cenie 3699 zł

Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją, a klienci mogą liczyć na błyskawiczną i bezpłatną obsługę serwisową door-to-door realizowaną w całej Polsce. Dodatkowo firma zobowiązuje się przez okres trzech lat dostarczać regularne aktualizacje systemu operacyjnego Android i aktualizacje zabezpieczeń.

Profesjonalne zdjęcia

Kluczem do najwyższej klasy możliwości fotograficznych X60 Pro jest opracowany wspólnie z firmą ZEISS system przetwarzania obrazu. Model X60 Pro jest wyposażony w trzy aparaty tylne: 48-megapikselowy obiektyw główny, uzupełniony o obiektyw superszerokątny 13MP i obiektyw portretowy 13MP, oraz aparat przedni o rozdzielczości 32MP. Oprócz ulepszeń technicznych, takich jak udoskonalenie gimbala, wprowadzonego w zeszłorocznym modelu vivo X51 5G, zoptymalizowano również oprogramowanie. W ramach wspólnie opracowanego przez firmy vivo oraz ZEISS systemu obrazowania, model X60 Pro pozwala na uchwycenie ostrych portretów z efektem swirly bokeh. Jest to możliwe dzięki odtworzeniu kultowego obiektywu portretowego ZEISS Biotar, który był podziwiany zarówno przez entuzjastów fotografii, jak i profesjonalistów.

Flagowa wydajność i ultracienka konstrukcja

X60 Pro obsługuje łączność 5G, która zapewnia szybki transfer danych i niskie opóźnienia. Telefon działa na platformie Qualcomm Snapdragon 870 i jest wyposażony w 6,56-calowy ekran zajmujący całą powierzchnię elastycznego wyświetlacza Ultra-O AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz i szybkości reakcji matrycy 240 Hz.

Smartfon będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Midnight Black ważący 177 g z ultracienką obudową o grubości zaledwie 7,59 mm oraz Shimmer Blue ważący 179 g i mierzący zaledwie 7,69 mm grubości. Tylne aparaty mieszczą się na nowej, dwustopniowej wyspie, która nadaje konstrukcji unikalny warstwowy styl i wizualną lekkość, dzięki czemu smartfon nie sprawia wrażenia masywnego.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią