Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

vivo wprowadza na rynek nowe smartfony z serii Y

Autor: , dodany 18 maja 2021r.

vivo Y72 5G będzie dostępny pod koniec maja w sugerowanej cenie 1499 zł. vivo Y52 5G będzie dostępny od lipca za 1399 zł.

Y72 5G

Niezależnie od tego, czy chodzi o surfowanie po internecie, czy poruszanie się po eleganckim i intuicyjnym systemie operacyjnym Funtouch OS opartym na systemie Android 11, szybka łączność 5G w połączeniu z MediaTek Dimensity 700 i pamięcią RAM 8GB sprawia, że każda interakcja z aparatem jest szybka i płynna. Dużą wydajność połączono ze 128GB pamięci masowej na pokładzie i umożliwiono jej dodatkowe rozszerzenie za pomocą karty MicroSD. Bateria ma 5000 mAh, można ją szybko naładować dzięki 18W Fast Charge.

64-megapikselowy aparat główny zapewnia elektroniczną stabilizację obrazu bez efektu rozmycia dla zdjęć i filmów. 8-megapikselowy szerokokątny aparat fotograficzny daje lepszą jakość sesjom grupowym i panoramicznym widokom. Obiektyw do makrofotografii pozwala sfotografować obiekty znajdujące się w odległości zaledwie 4 cm od aparatu. Mocny zestaw aparatów tylnych dopełnia przedni aparat o rozdzielczości 16 megapikseli.

Model Y72 5G dzięki 6,58-calowemu ekranowi IPS LCD FHD+ gwarantuje żywe odwzorowanie barw i wysoką jakość obrazu.

Y52 5G

W Europie debiutuje też vivo Y52 5G, który również zapewnia łączność 5G w atrakcyjnym, w pełni funkcjonalnym i bardzo przystępnym cenowo smartfonie. Model dzieli szereg cech z Y72 5G, takich jak elegancki design, 6,58-calowy ekran FHD+, bateria 5000 mAh z 18W Fast Charge, podwójne gniazdo kart Nano SIM, gniazdo słuchawkowe typu jack 3,5 mm i ten sam procesor, co u swojego „większego brata”. Oprócz tego Y52 5G zapewnia doskonałą wydajność dzięki 4GB pamięci RAM i 128GB rozszerzalnej pamięci masowej. Model wyposażony jest w trzy tylne aparaty, w tym 48-megapikselowy aparat główny z autofokusem oraz obiektyw do makrofotografii o rozdzielczości 2MP i obiektyw z funkcją bokeh, również 2MP. Konfigurację zespołu aparatów dopełnia aparat do selfie 8MP.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią