Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

vivo V21 5G będzie dostępny już od 14 lipca

Autor: , dodany 9 lipca 2021r.

Wyróżnikiem tego modelu jest 44-megapikselowy aparat selfie z system optycznej stabilizacji obrazu. Telefon będzie kosztował 1999 zł.

V21 5G wyposażono w 44-megapikselowy przedni aparat z optyczną stabilizacją obrazu (OIS), która w połączeniu z elektroniczną stabilizacją obrazu (EIS), trybem AI Night Portrait, autofokusem i inteligentnym systemem przedniej lampy Dual Selfie Spotlight tworzy synergię oprogramowania i sprzętu, umożliwiając robienie wyraźnych zdjęć selfie oraz nagrywanie wysokiej jakości filmów w dowolnym miejscu i czasie.

Funkcja AI Night Portrait wykorzystuje zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji, który redukuje szumy w ciemnym otoczeniu, zapewnia lepszą ostrość i wyrazistość twarzy fotografowanej osoby, a system OIS stabilizuje aparat, umożliwiając lepsze naświetlenie.

Lampa doświetlająca Dual Selfie Spotlight łączy delikatne światło ekranu oraz wbudowaną przednią lampę błyskową, która została dyskretnie wkomponowana w górną krawędź wyświetlacza, by zapewnić komfort fotografowania i filmowania w nocy.

V21 5G posiada również 64-megapikselowy aparat tylny z systemem OIS, wspierany przez zestaw aparatów pomocniczych do wykonywania zdjęć szerokokątnych i bardziej złożonych ujęć, a także do makrofotografii. Smartfon posiada kreatywne dodatki programowe, takie jak opcja Dual-View, która pozwala nagrywać filmy z obu stron smartfona, zaawansowana sztuczna inteligencja do poprawy rysów twarzy oraz funkcja podwójnej ekspozycji, która pozwala użytkownikom zabłysnąć kreatywnością.

Czytaj też: vivo zaprezentowało flagowy model X60 Pro 5G

Smartfon wyposażono w wyświetlacz AMOLED o częstotliwości odświeżania do 90 Hz. Telefon dual-mode 5G, łączący opatentowaną technologię anten 5G, zużywa mniej energii, ale jest bardziej wydajny i stabilny niż telefony single-mode 5G. Szybka łączność 5G pozwala użytkownikom cieszyć się strumieniowaniem na żywo w rozdzielczości 4K UHD oraz grami wymagającymi dużej mocy procesora. Wszystkie te funkcje są obsługiwane przez procesor MediaTek Dimensity 800U. Duży rdzeń 2,4 GHz umożliwia szybsze uruchamianie aplikacji, a dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania daje wyraźną prezentację obiektów w ruchu i lepszą jakość korzystania z gier. Ponadto szybkie ładowanie w trybie FlashCharge o mocy 33W umożliwia użytkownikom doładowanie telefonu w niezwykle krótkim czasie i zachowanie mobilności.

V21 5G będzie dostępny w Polsce od 14 lipca 2021 r. w sugerowanej cenie detalicznej 1999 zł. Na start sprzedaży vivo przygotowało promocję, w ramach której klienci kupujący smartfon mogą otrzymać etui i słuchawki bezprzewodowe vivo Wireless Sport Lite w cenie urządzenia. Promocja obowiązuje we wszystkich kanałach sprzedaży do końca lipca lub do wyczerpania zapasów.

Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją, w ramach której klienci mogą liczyć na błyskawiczną i bezpłatną obsługę serwisową door-to-door realizowaną w całej Polsce.

Ponadto vivo oferuje dla wszystkich swoich modeli, w tym V21 5G, bezpłatną naprawę ekranu przez okres 3 miesięcy od daty zakupu. Oferta obejmuje smartfony kupione u oficjalnych partnerów vivo między 1 czerwca a 31 sierpnia 2021 r.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią