Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Tak będą wyglądały zegarki Samsunga z systemem Google

Autor: , dodany 29 czerwca 2021r.

Podczas Mobile World Congress (MWC), Samsung ogłosił premierę One UI Watch – interfejsu, który zapewni jeszcze lepszą współpracę urządzeń Galaxy Watch oraz smartfonów.

One UI Watch będzie dostępny na nowej platformie, stworzonej wspólnie z Google, która umożliwi podniesienie wydajności, bardziej płynne współdziałanie urządzeń i dostęp do jeszcze większej liczby aplikacji. Nadchodzący model Galaxy Watch, który zadebiutuje w trakcie kolejnego wydarzenia Unpacked, będzie pierwszym urządzeniem, integrującym wspomnianą platformę z rozwiązaniem One UI Watch.

Wraz ze zintegrowaną platformą, rozwiązanie One UI Watch zagwarantuje zupełnie nowe wrażenia z użytkowania modeli Galaxy Watch. Co więcej, aplikacje zainstalowane na smartfonie, które są kompatybilne ze smartwatchem będą odtąd automatycznie pobierane także na zegarek. Jeśli, na przykład, użytkownik wybierze na swoim smartfonie opcję pokazywania czasu w różnych miastach na całym świecie, te same ustawienia zostaną zastosowane również na smartwatchu. Z kolei blokując opcję wiadomości i rozmów na smartwatchu, takie same ustawienia zostaną skonfigurowane także na smartfonie.

Samsung przewidział także nowe narzędzie służące do projektowania tarcz zegarków, dostarczając tym samym designerom możliwości tworzenia tarcz w dużo prostszy sposób. W najbliższych miesiącach projektanci Android będą mogli dać upust swojej kreatywności tworząc zabawne, nowe projekty, które zostaną dodane do stale powiększającej się kolekcji tarcz dedykowanych smartwatchom Galaxy. Zapewni to użytkownikom jeszcze większe możliwości w zakresie dostosowania urządzeń do swojego nastroju, podejmowanych aktywności czy wyrażania osobowości.

 

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią