Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Tabun odświeżonych nowości od Huawei

Autor: , dodany 15 kwietnia 2021r.

Firma pokazała dziś: opaskę Huawei Band 6, Watch Fit Elegant Edition, odświeżone laptopy: Matebook X Pro, Matebook D 15 i Matebook D 14 i tablet Huawei MatePad.

Czytaj też: Na flagowce Huawei z serii P trzeba poczekać

Huawei Band 6 dostępny jest od dzisiaj do 25 kwietnia w cenie 199 zł. W opasce zastosowano duży ekran 1,47 cala oraz wydajną baterię, dzięki której urządzenie może pracować nawet do dwóch tygodni na jednym ładowaniu. Huawei Band 6 umożliwia m.in. całodobowy monitoring natlenienia krwi SpO2, analizę tętna, a także pomiar efektów treningów. Można wybierać między dwoma kolorami opaski, różowym i czarnym.

Huawei Watch Fit Elegant dostępny jest od dzisiaj do 25 kwietnia w cenie 449 zł. Watch Fit Elegant wyróżnia się nowym designem – ramka koperty została wykonana ze stali nierdzewnej, a pasek z wytrzymałego fluoroelastomeru. Smartwatch dostępny jest w dwóch kolorach, czarnym i białym.

 

Laptop Huawei MateBook X Pro w nowej, odświeżonej edycji 2021, z procesorem Intel 11. generacji, jest dostępny od dzisiaj w atrakcyjnej ofercie. Do 25 kwietnia można go kupić w cenie 8499 zł lub 7499 zł (zależnie od konfiguracji) w zestawie z aż czterema produktami: smartwatchem Huawei Watch GT 2 Pro, routerem Huawei AX3, myszką Huawei Mouse i plecakiem Huawei Classic Backpack.

Laptopy Huawei MateBook D 15 i MateBook D 14 w nowej, odświeżonej edycji 2021, są dostępne od dzisiaj do 25 kwietnia w specjalnej ofercie cenowej. Model MateBook D 15 z procesorem Intel 11. generacji można nabyć w cenie 3 499 zł, a MateBook D 14 w cenie 3 199 zł.

Tablet Huawei MatePad w nowej wersji obsługującej Wi-Fi 6 do 25 kwietnia urządzenie będzie można kupić w cenie detalicznej 1 049 zł. W tablecie zastosowano wysokiej jakości ekran FullView 2K, który wyświetla blisko 17 milionów kolorów oraz system czterech głośników Harman Kardon.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią