Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

T-Mobile: inny serwis streamingowy co miesiąc w jednej cenie

Autor: , dodany 29 września 2021r.

Na razie użytkownicy T-Mobile mogą wybierać pomiędzy: HBO Go, Tidal, Legimi, Polsat Box Go i Eleven Sports.

T-Mobile Polska (Deutsche Telekom) postanowiła pomóc swoim abonentom zainteresowanym ofertą różnych serwisów streamingowych. Otóż teraz co miesiąc (co 30 dni) mogą oni dowolnie zmieniać serwisy z dostępnych w ofercie telekomu. Są to na razie HBO Go, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go (pakiety: Premium, Sport, Filmy i Seriale, Newsy i Rozrywka, Dzieci) i Eleven Sports.  A cena nie zmienia się.

Czytaj też: Wyniki T-Mobile po półroczu 2021: a właśnie, że rośniemy

Taka wygoda dostępna jest jednak tylko dla abonentów droższych taryf 5G. Wybór innego serwisu jest prosty – robi się to za pomocą aplikacji „Mój T-Mobile”. Ofertę wspiera kampania reklamowa pt. „Rozrywka uwolniona” prowadzona w telewizji, kinie i internecie (w tym w mediach społecznościowych) oraz w sieci sprzedaży operatora.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja ARC – Grupa Publicis, a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R. Operator zapowiada, że wkrótce lista dostępnych serwisów zostanie powiększona.

Telekom podał, że wraz z nową ofertą odświeżamy również taryfy 5G i użytkownicy mogą otrzymać dostęp do usługi Rozrywka Uwolniona w prezencie. W zależności od wybranej taryfy klient będzie mógł surfować po wybranych serwisach bez opłat:

Ceny pakietów zaczynają się od 65 zł miesięcznie. Tyle kosztuje  M+5G z 80 GB internetu do wykorzystania w kraju.

Po bezpłatnym okresie można wyłączyć serwis lub kontynuować jego używanie za jedyne 20 zł miesięcznie. Ponadto, jeśli danego dnia użytkownik zakupi więcej niż jedną umowę lub aneks do umowy, to może liczyć na jeszcze więcej miesięcy usługi w prezencie.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią