Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Smukłe lusterko z kamerą samochodową od Navitela

Autor: , dodany 28 kwietnia 2021r.

Firma NAVITEL wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator. MR155 NV SLIM to propozycja kamery montowanej na lusterku wstecznym auta.

NAVITEL MR155 NV SLIM rejestruje materiały wideo w jakości Full HD, w 30 kl./s, zapisując je na karcie microSD o pojemności do 64 GB. Urządzenie wyposażono w procesor JL5401 oraz sensor optyczny C2399 (night vision). Kąt widzenia kamery wynosi 140°. Wyświetlacz o przekątnej 4,4” umożliwia wygodny podgląd nagrywanego materiału w lusterku wstecznym. W wideorejestratorze uwzględniono port kamery wstecznej, aby podłączyć dodatkową kamerę na tył pojazdu. Obudowa MR155 NV SLIM została wykonana z metalu, zachowując łączną wagę urządzenia 221 g i 7,6 mm grubości.

Wbudowany czujnik G-sensor wykrywa nagłe hamowanie, przyspieszenie lub inne sytuacje awaryjne. Kluczowe materiały są automatycznie zapisywane i przechowywane bezpiecznie na karcie pamięci. Zaawansowany tryb parkingowy umożliwia wykrycie drgań i rozpoczęcie nagrywania podczas postoju auta (pod warunkiem stałego zasilania urządzenia).

Założenie tego typu urządzeń opiera się o zachowanie przedniej szyby z maksymalną widocznością. Stąd Navitel po promowanych wcześniej modelach Navitel MR250, MR250 NV i MR150 NV wprowadza na rynek kolejny taki produkt. Kamery samochodowe w lusterku zwiększają bezpieczeństwo jazdy, ponieważ wzrok kierowcy nie widzi „zdwojonego obrazu” na szybie czołowej auta.

NAVITEL MR155 NV SLIM dostępny jest w sieciach sklepów z elektroniką użytkową i serwisie zakupów internetowych. Sugerowana cena wideorejestratora wynosi 349 złotych. Wraz z zakupem kamery klient otrzymuje licencję nawigacji po 47 krajach na smartfon lub tablet.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią