Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Słuchawki HTC Wirless earbuds debiutują w Polsce

Autor: , dodany 7 stycznia 2021r.

Firma HTC zaprezentowała zupełnie nową kategorię produktową w swojej ofercie – bezprzewodowe słuchawki dokanałowe.

HTC Wireless Earbuds trafiły już do sprzedaży w Polsce. Zadebiutowały w białej wersji kolorystycznej w cenie 199 PLN.

„Z przyjemnością wprowadzamy do Polski nowe bezprzewodowe słuchawki dokanałowe HTC Wireless Earbuds. Dzięki zastosowaniu nowej generacji Bluethooth 5.0, 24-godzinnej żywotności baterii, a także łatwemu przechowywaniu i lekkiej konstrukcji, słuchanie muzyki, oglądanie filmów i granie w gry mobilne staje się z HTC Wireless Earbuds jeszcze bardziej komfortowe. HTC to firma o długiej tradycji w dziedzinie projektowania innowacyjnych urządzeń. Wykorzystaliśmy tę wiedzę, aby stworzyć wyjątkowe bezprzewodowe słuchawki dokanałowe HTC Wireless Earbuds”.– powiedział Graham Wheeler, dyrektor generalny HTC w regionie EMEA.

Słuchawki HTC Wireless Earbuds zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznych rozwiązaniach dzięki czemu idealnie dopasowują się do ucha i tłumią zewnętrzne hałasy. Waga jednej słuchawki wynosi 4,5 g, a jej rozmiar 18 mm. W rezultacie są one ultralekkie i niezwykle komfortowe w użytkowaniu.

Za sprawą wytrzymałej baterii i ładującemu etui, dokanałowe słuchawki bezprzewodowe HTC Wireless Earbuds zapewniają znakomity dźwięk aż przez 24 godziny. W pełni naładowane słuchawki HTC Wireless Earbuds pozwalają słuchać ulubionej muzyki nawet przez 6 godzin. Po tym czasie wystarczy umieścić je z powrotem w niewielkim magnetycznym etui, aby niebawem znów gotowe były do działania przez następne 6 godzin. Etui pozwala łącznie na pracę słuchawek przez 24 godziny.

Dzięki zastosowanemu modułowi Bluetooth 5.0, HTC Wireless Earbuds wyróżniają się stabilną łącznością bezprzewodową i dalekim, sięgającym 10 metrów zasięgiem. Ponadto, słuchawki wyposażono w panele dotykowe, które pozwalają na łatwą i intuicyjną obsługę, między innymi zarządzanie muzyką oraz odbieranie i odrzucanie połączeń. Cechą dodatkowo wyróżniającą HTC Wireless Earbuds jest możliwość używania dwóch albo tylko jednej słuchawki, w zależności od potrzeb. Z HTC Wireless Earbuds możesz cieszyć się dźwiękiem stereo, korzystając z obu słuchawek lub podłączając każdą osobno z innym źródłem dźwięku, by pracować w tym samym czasie z dwoma urządzeniami jednocześnie.

 

Specyfikacja

Łączność: Bezprzewodowa

Rodzaj łączności: Bluetooth 5.0

Budowa słuchawek: Dokanałowe

System audio: Stereo 2.0

Redukcja hałasu: Pasywna

Wbudowany mikrofon: Tak

Zasięg: do 10 m

Zasilanie: akumulator 40 mAh + 400mAh

Czas ładowania: 90 min

Maksymalny czas pracy: od 6 do 24 h (przy użyciu etui ładującego)

 

Dodatkowe informacje:

o             Odbieranie połączeń

o             Kończenie połączeń

o             Sterowanie muzyką

o             Współpraca z asystentem głosowym

Kolor: Biały

Dołączone akcesoria:

o             Kabel USB

o             Etui z funkcją ładowania słuchawek

Waga: 4,5 g (jedna słuchawka)

Gwarancja: 24 miesiące

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią