Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Samsung przebił Della: Polak od telewizorów

Autor: , dodany 15 września 2021r.

Samsung Electronics Polska ma nowego menedżera odpowiedzialnego za sprzedaż monitorów i telewizorów hotelowych. 

Maciej Mączyński objął stanowisko Head of Sales CEED (skrót ten pochodzi od ang. Central and Eastern Europe Display). To oznacza, że pokieruje dywizją odpowiedzialną za sprzedaż monitorów LCD, wielkoformatowych ekranów oraz telewizorów hotelowych w firmie Samsung – podał Samsung Electronics Polska.

Czytaj także: Play i Samsung przeprowadzą testy 4G i 5G

Mączyński będzie odpowiadał za 19 europejskich rynków i raportował bezpośrednio do centrali w Londynie.

 

 

Maciej Mączyński karierę zawodową rozpoczął w kultowej niegdyś firmie Optimus i NCR Poland. Odpowiadał za rozwój sprzedaży. Następnie dołączył do zespołu APC Poland (potem przejął ją Schneider Electric). W tej firmie pracował 11 lat i zajmował różne stanowiska w tym tzw. country managera. Ostatnie 5 lat spędził w Dell Technologies, gdzie jako dyrektor ds. sprzedaży w regionie Europy Środkowowschodniej odpowiadał za rozwój usług.

Czytaj także: Martin Sun nowym dyrektorem Huawei w Polsce

Menedżer ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na wydziale zarządzania. Ma także dyplom Executive MBA SGH/University of Minessota. Prywatnie jest fanem szeroko pojętej motoryzacji, w tym motorsportu oraz wyścigów samochodowych. W wolnych chwilach lubi podróżować. Jest żonaty i ma dwoje dzieci.

W lutym technologiczna grupa ogłosiła, że Suh Kyung Wook będzie nowym szefem  Samsung Electronics Polska.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią