Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Są dwie nowe Motorole

Autor: , dodany 16 lutego 2021r.

Moto g3 i moto g10 to dwa nowe średniaki z bogatymi możliwościami fotograficznymi i procesorami firmy Qualcomm.

Moto g30

Smartfon ma system czterech aparatów. Podstawowy ma 64 MP, dzięki technologii Quad Pixel, która zapewnia czterokrotnie większą czułość przy słabym oświetleniu, zdjęcia są ostre i jasne, ale można też użyć trybu nocnego, by uzyskać zdjęcia o intensywnych i bardziej realistycznych kolorach oraz zaskakującej wyrazistości. Ultraszerokokątny obiektyw obejmujący 140118° mieści w kadrze 4 razy więcej obrazu w porównaniu ze standardowym obiektywem 78 stopniowym. Aparat Macro Vision pozwala ustawić obiektyw czterokrotnie bliżej obiektu, dlatego można dostrzec detale, które pozostałyby niewidoczne przy użyciu standardowego obiektywu. Za pomocą czujnika głębi można rozmyć tło zdjęć z regulowaną intensywnością, by uzyskać profesjonalnie wyglądające portrety. Z kolei przednim aparatem o rozdzielczości 13 MP można robić w dzień i w nocy selfie godne publikacji na Instagramie.

Wyświetlacz Max Vision HD+ ma przekątną 6,5 cala. Dzięki częstotliwości odświeżania 90 Hz, która zazwyczaj jest dostępna tylko we flagowych telefonach, obraz jest płynniejszy i widać na nim mniej opóźnień, co zwiększa przyjemność z oglądania. Wbudowana pamięć masowa o pojemności 128 GB oferuje mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy, muzykę, aplikacje i gry, ale zawsze można ją rozbudować o nawet 512 GB przy użyciu karty microSD.

Bateria 5000 mAh w moto g30 wystarcza na ponad dwa dni działania po jednym naładowaniu. Dzięki technologii TurboPower™ 20 można przedłużyć działanie telefonu o nawet 12 godzin po zaledwie 20 minutach ładowania.

Procesor to Snapdragon 662, smartfon ma też do 6 GB pamięci RAM, dlatego można sprawnie przełączać aplikacje.

Moto g10

Smartfon ma system czterech aparatów. Główny ma rozdzielczość 48 MP. Dzięki technologii Quad Pixel i Trybowi nocnemu zdjęcia przykuwają uwagę, a ultraszerokokątny obiektyw, aparat Macro Vision i czujnik głębi umożliwiają uzyskanie jeszcze lepszych efektów, jak w moto g30.

Bateria ma pojemność 5000 mAh. Wszystkie potrzebne pliki pomieszczą się we wbudowanej pamięci o pojemności 64 GB, którą można powiększyć o dodatkowe 512 GB na karcie microSD.

Używane na co dzień funkcje, takie jak robienie zdjęć czy korzystanie z Asystenta Google, działają sprawniej dzięki sztucznej inteligencji układu Qualcomm Snapdragon 460. Wyższa wydajność umożliwia szybsze renderowanie grafiki bez obciążania baterii przy użyciu 4 GB pamięci RAM najnowszej generacji.

Wyświetlacz Max Vision HD+ ma przekątną 6,5 cala.

Dostępność i ceny

Motorola moto g10 będzie dostępna w sprzedaży w Polsce w wersji 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej w przyszłym tygodniu w Komputronik, Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD i x-kom w sugerowanej cenie detalicznej 699 zł. Smartfon będzie również dostępny w sieci Play.

Motorola moto g30 będzie dostępna w sprzedaży w Polsce w wersji 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej w przyszłym tygodniu w Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom w sugerowanej cenie detalicznej 899 zł. W sieci Plus dostępna będzie w wersji 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią