Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Rusza jesienna wyprzedaż w OnePlus

Autor: , dodany 26 sierpnia 2021r.

Od 27 sierpnia w OnePlus rusza jesienna wyprzedaż. Oferty obejmą rabaty aż do 400 euro na urządzenia z serii OnePlus 9, 8 i Nord. 

Wraz z nadejściem sezonu jesiennego OnePlus zaczyna trwającą aż miesiąc wielką wyprzedaż na oneplus.com i na Amazonie.

Od najnowszych i najbardziej zaawansowanych flagowych urządzeń – OnePlus 9 Pro i OnePlus 9 po bardziej przystępną cenowo i niezwykle popularną linię produktów OnePlus Nord, w tym niedawno wprowadzone na rynek OnePlus Nord 2 i OnePlus Nord 2 CE, wszystkie popularne urządzenia OnePlus będą dostępne w atrakcyjnych cenach.

Nasz test: OnePlus Nord 2. Niby średniak, a jednak ma to coś

Największe zniżki

Największa obniżka to rabat aż do 400 euro na OnePlus 8 Pro, wraz z torebką „nerką” OnePlus w prezencie. Kolejna oferta to aż 110 euro zniżki na OnePlus 8T wraz z możliwością zakupu OnePlus Buds / Buds Z / „nerki” OnePlus z 50-proc. zniżką. Najnowsze i najbardziej zaawansowane flagowe smartfony z serii OnePlus 9 są dostępne o 50 euro taniej. Producent daje tu „nerkę” w prezencie. Ponadto wszystkie urządzenia z serii Nord będą dostępne w pakiecie z  imponującymi ofertami, takimi jak przecenione „blind boxes”.  Dotyczy to w tym pierwszego i niedawno wprowadzonego na rynek OnePlus Nord 2 i OnePlus Nord CE.

Nasz test: OnePlus Nord CE 5G. Tanio i dobrze

Wyprzedaż na Amazonie

Na Amazonie, gdzie kampania już trwa, promocje dostępne będą aż do 6 września. Najbardziej atrakcyjne oferty na tym kanale są dostępne są dla serii OnePlus 8. Obejmą zniżkę do 400 euro na OnePlus 8 Pro, 300 euro na OnePlus 8 i 150 euro zniżki na OnePlus 8T. Inne ciekawe okazje to np. 150 euro obniżki na OnePlus Nord N10, czy 100 euro zniżki na ostatnie i najbardziej zaawansowane smartfony. W tym ostatnim wypadku chodzi o serię OnePlus 9 oraz m.in. zniżkę 50 euro na OnePlus Nord CE.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią