Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Polityka prywatności

Autor: , dodany 26 września 2016r.

1. Wydawcą Serwisu dostępnego pod adresem https://www.ideatechnologie.com i stronami podrzędnymi (dalej Serwis) jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą (dane udostępniamy w uzasadnionych wypadkach na życzenie). Użytkownicy korzystając z zasobów Serwisu (dalej Użytkownicy) akceptują obowiązujące w Serwisie zasady gromadzenia i przetwarzania informacji zwane dalej „Polityką prywatności”.

2. Do wszystkich publicznych zasobów serwisu można uzyskać dostęp bez potrzeby podawania jakichkolwiek danych użytkownika.

3. Systemy informatyczne Serwisu w trakcie wizyty Użytkownika w Serwisie automatycznie zbierają i przetwarzają informacje generowanie przez urządzenia Użytkowników, takie jak np. adresy IP, lokalizację terminala, sposób korzystania z serwisu, a także typ przeglądarki, czy systemu operacyjnego. W systemach, którymi dysponujemy zbierane są także różnego rodzaju informacje demograficzne. Wszystkie powyższe dane mogą być wykorzystane do zarządzania i poprawą funkcjonowania naszego Serwisu, ale również do celów komercyjnych: pozyskiwania reklamodawców i partnerów merytorycznych.

4. Wszystkie informacje uzyskiwane przez systemy Serwisu są agregowane do ogólnej postaci statystycznej. Nie ingerujemy w prywatność naszych Użytkowników i nie udostępniamy zindywidualizowanych danych o Użytkownikach stronom trzecim, o ile nie są to uprawnione na mocy prawa Rzeczpospolitej Polskiej organa państwa.

5. Systemy informatyczne Serwisu zapisują w pamięci terminala Użytkownika pliki cookies w celu optymalnego działania i wyświetlania zasobów Serwisu na terminalu.

6. Dane Użytkowników podane w korespondencji z Serwisem traktowane są jak prywatna korespondencja i nie są gromadzone w żadnym zbiorze, nie są przekazywane stronom trzecim, a służą tylko wymianie korespondencji z Użytkownikiem.

7. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany „Polityki Prywatności” w przyszłości. O takich przypadkach będziemy informować Użytkowników za pośrednictwem strony głównej Serwisu.