Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Po świętach smartfony u operatorów na wyprzedaży

Autor: , dodany 27 grudnia 2021r.

Złap rabat nawet do 700 zł na urządzenie z wyprzedaży, a raty zacznij płacić dopiero latem – zachęca T-Mobile. W Plusie też poświąteczna przecena.

Operatorzy komórkowi rozpoczęli mają na wyprzedaży smartfony i inne urządzenia. Oczywiście, jak zawsze, trzeba dokładnie zapoznać się z ofertami, żeby stwierdzić, czy faktycznie są okazją. Dla zainteresowanych przytaczamy informacje na ten temat od telekomów.

T-Mobile promuje abonament z 5G 

„Dla wszystkich, którzy nie znaleźli wymarzonego smartfona czy smartwatcha pod choinką, a także tych, którzy w szaleństwie świątecznych wydatków zakupy elektroniki odłożyli na później, mamy świetną promocję”  – zapewnia T-Mobile Polska.

„Od 27 grudnia 2021 roku do 19 stycznia 2022 nasi klienci będą mogli zakupić urządzenie w T-Mobile taniej nawet o 700 zł. Co więcej, za sprzęt, który otrzymają już teraz, będą mogli zapłacić dopiero za 6 miesięcy! W ofercie wyprzedażowej do wyboru dostępnych jest 14 modeli z różnych segmentów cenowych, które pozwolą nabyć na atrakcyjnych warunkach nie tylko telefon czy inteligentny zegarek, ale też tablet dla dziecka lub laptop” – informuje operator.

Samsungi i Xiaomi na wyprzedaży 

Wśród urządzeń objętych promocją znalazły się m.in. smartfony flagowe, takie jak Samsung Galaxy S21 5G 128 GB. T-Mobile podaje, że można je teraz kupić za 2999 zł jeśli zdecydujemy się na abonament M+ (za 65 zł miesięcznie) z nielimitowanymi usługami telekomunikacyjnymi, 200 GB internetu i dostępem do 5G.  Według telekomu oznacza to rabat o 700 zł, standardowa cena modelu wynosi bowiem 3699 zł.

Model Samsung Galaxy S20 FE, także z taryfą M+, to koszt 1999 zł (upust o 500 zł).

Czytaj także: Samsung Galaxy S20 FE 5G, czyli taniej i lepiej [TESTUJEMY]

Natomiast Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB z taryfą M2 to koszt 1199 zł (o 400 zł mniej niż poprzednio). Na promocyjnych zasadach nabyć można również laptopa Techbite Arc 11,6 128 GB, za którego – zamiast 1299 zł – nasi klienci w taryfie M+ zapłacą 899 zł.

Poniżej ceny wszystkich urządzeń w przypadku taryfy M+ od T-Mobile:

Promocyjna oferta z urządzeniem obowiązuje zarówno w przypadku nowych klientów, jak i tych przedłużających umowę. Dotyczy ona osób, które zdecydują się na abonament w T-Mobile. Po wybraniu sprzętu klienci poniosą jedynie opłatę na start, raty zaczną spłacać zaś dopiero po 6 miesiącach.

Plus ze smartfonami do tysiąca

Poświąteczną wyprzedaż ogłosiła także marka Plus.  „W szerokiej ofercie znalazły się smartfony czołowych producentów z różnych półek cenowych: OPPO, Xiaomi, Motorola, Samsung i Huawei, smartwatche z serii Samsung Galaxy Watch oraz słuchawki OPPO” – zachęca.

Zdaniem Plusa, na szczególną uwagę zasługują trzy smartfony, które teraz dostępne są w cenie poniżej 900 zł. Operator wymienia tu OPPO A74 5G dostępny od 1 zł na start i np. 36 rat po 25 zł  (razem 899 zł). Zwraca uwagę również na realme 8 5G ( analogiczna oferta cenowa) czy Xiaomi POCO M3 Pro 5G.

Dodatkowo trzy modele: Huawei Mate Xs 512GB 5G, Samsung Galaxy S20 oraz Samsung Galaxy S20 Ultra 5G można kupić aż o 1000 zł taniej.

Czytaj także: Dobre oferty na smartfony Xiaomi na koniec 2021 roku

Przecenione smartfony dostępne są w ratach na 12, 24, 36 i 48 miesięcy na stronie Plusa oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią