Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Play z wiosenną ofensywą ofertową kusi Netflixem i megapaczką internetu.

Autor: , dodany 27 kwietnia 2021r.

Operator sieci komórkowej Play walczy o klientów. Abonenci telewizji Play mogą dostać subskrypcję największej platformy streamingowej.

Dla decydujących się na zakup pakietu z miesięczną opłatą 35 złotych oferta Netfliksa dostępna będzie przez rok. Dla tych, którzy zdecydują się na niższe zobowiązanie (10 złotych miesięcznie) zaproponowano półroczną subskrypcję.

P4 zachęca klientów korzystających z oferty internetowej, aby sięgnęli po pakiety usług telewizyjnych. Dla tych, którzy zdecydują się na  pakiety usługi Play Now TV z dekoderem za 35 zł miesięcznie na 2 lata, oferuje roczną subskrypcję serwisu streamingowego Netflix. Klienci zdecydowani na na pakiet podstawowy – za 10 zł miesięcznie – mogą liczyć na półroczną subskrypcję Netfliksa.

Konsumenci, którzy wybiorą Pakiet Rozszerzony PLAY NOW TV wraz z nowoczesnym dekoderem TV BOX, który zapewnia dostęp do ponad 90 kanałów w ramach pakietów:

Usługę telewizyjną trzeba jednak zamówić wraz z ofertą internetu bezprzewodowego lub stacjonarnego za 35 zł

 miesięcznie, również na 2 lata. Oferta skierowana jest do nowych klientów operatora.

Dla obecnych klientów Play pakiet podstawowy Play Now TV jest oferowany w cenie abonamentu.

Niemal równocześnie startuje oferta „dla wymagających”. Play oferuje 1000GB internetu bezprzewodowego z nowoczesnym routerem w zestawie. Zgodnie z zapowiedziami oferującego, pakiet ten ma zapewnić swobodę korzystania z sieci dla całej rodziny. Paczka tysiąca GB z dostępem do technologii 5G kosztuje 200 złotych miesięcznie. Do obsługi tego rozwiązania proponowany jest router ZTE MC801A 5G, który ma zapewnić połączenie do 30 urządzeń równocześnie. Cena routera to 99 złotych.

Na koniec ub.r. Play miał 12,2 mln klientów usług komórkowych i 118 tys. – usług telewizyjnych.

 

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią