Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

PLAY NOW TV z nowym interfejsem

Autor: , dodany 19 sierpnia 2021r.

Play zmienia interfejs dla swojego urządzenia. To efekt badań oraz wywiadów z użytkownikami, którzy testowali nowe rozwiązanie.

Ekran startowy po zmianach stał się multimedialnym centrum łączącym świat tradycyjnej telewizji z aplikacjami serwisów VOD. Na głównym ekranie pojawią się treści z aplikacji domyślnie dostępnych na TV BOX (np. Netflix, YouTube czy Amazon Prime Video) oraz dodanych przez użytkownika ze Sklepu Google Play.

Wznów oglądanie po ponownym włączeniu telewizji

Dzięki nowemu oprogramowaniu dekoder TV BOX zapamiętuje ostatnio oglądany kanał telewizyjny lub wybraną aplikację i automatycznie odtwarza je po ponownym włączeniu urządzenia.

Szybkie wyszukiwanie programów

Rozbudowany przewodnik po programach (EPG) dostępny zarówno bezpośrednio z przycisku na pilocie, jak i z poziomu odtwarzacza to wygodny sposób na wyszukanie interesujących treści z ramówek telewizyjnych. Poza tytułem programu czy godzinami transmisji nowa rozpiska zawiera także rozbudowane informacje o materiałach dostępnych w PLAY NOW TV.

Nowy odtwarzacz

Nowy układ odtwarzacza wraz z zaawansowaną, trójpoziomową nawigacją wspomaga łatwe i szybkie przewinięcie wideo w zależności od potrzeb, podgląd osi czasu, zmianę programu, wybór sezonu i odcinka serialu, czy wybór poszczególnych opcji odtwarzania. A jeśli widok odtwarzacza nie jest w danym momencie potrzebny można go w łatwy sposób ukryć za pomocą jednego przycisku na pilocie.

 Multimedialne funkcje znane z PLAY NOW TV

Nowy interfejs nie oznacza jednak porzucenia dotychczas dostępnych funkcji. Na użytkowników dekodera TV BOX czeka możliwość nagrywania materiałów, dostęp do programów nawet do 7 dni wstecz, opcja ustawiania przypomnień o ulubionej pozycji, możliwość konfiguracji i oglądania kanałów DVBT/DVBC, oraz wyszukiwania głosowego. Warto także pamiętać o Wypożyczalni, czyli sekcji pozwalającej obejrzeć wybrane filmy w niskiej cenie.

Nowa wersja dla wszystkich klientów TV BOX

Początkowo z odświeżonego interfejsu będą mogli skorzystać nowi klienci. Aktualizacja dla dotychczasowych użytkowników będzie udostępniana stopniowo. Operator prognozuje, że do końca roku wszyscy klienci PLAY NOW TV będą mogli cieszyć się dekoderem PLAY NOW TV BOX z odświeżonym, szybkim i wygodnym interfejsem.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią