Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Orange Flex ma 150 tys. użytkowników. Jeszcze chwila ciekawej promocji

Autor: , dodany 4 listopada 2021r.

Liczba użytkowników Orange Flex po 2,5 roku od startu oferty dobiła do 150 tys. – podał Orange Polska. Telekom postanowił podkreślić ten fakt akcją promocyjną. Trzeba się pospieszyć. 

Liczba użytkowników Orange Flex dynamicznie rośnie i po 2,5 roku od startu oferty osiągnęła liczbę 150 tys. – podał Orange Polska. Telekom postanowił podkreślić ten fakt akcją promocyjną, w której użytkownicy tzw. „operatora w komórce” mogą dostać 150 GB do wykorzystania. Jest jednak małe ale. 

Czytaj także: E-faktura i rabat? Trzeba dać Orange z siebie więcej

„Od 4 do 5 listopada trwa akcja, polegająca na szukaniu ukrytych kodów na dodatkowe gigabajty. Warto pamiętać o aktualizacji aplikacji do najnowszej wersji przed przystąpieniem do zabawy” – uprzedza operator.

Trzeba się też wykazać aktywnością. Kody promocyjne trzeba samemu odszukać w różnych miejscach: w aplikacji, na Instagramie marki (@orange_flex) oraz na Blogu Flex.

Witold Tomaszewski, kiedyś dziennikarz, dziś rzecznik Urzędu Komunikacji Elektronicznej wrzucił na Twittera pomocny wpis. Według niego kody brzmią „JESTESCIE”, „NAJLEPSI” oraz „FLEXOWICZE”. Trzeba je aktywować do godziny 24ej w piątek.  Natomiast kod „SAPA2021” – do końca roku.

Aby skorzystać z kodów należy wpisać je w zakładce „Kody promocyjne” w swoim profilu w aplikacji Orange Flex i aktywować je do 5 listopada do końca dnia.

Czytaj także: Drożeje roaming w Wielkiej Brytanii. Nowe ceny Orange

Dodatkowe niespodzianki czekają na użytkowników w Sklepie Flex. Można dostać 150 zł rabatu na słuchawki Samsunga (Galaxy Buds2), zwrot 150 zł (cashback) oraz dostęp do muzycznej aplikacji TIDAL Premium na 6 miesięcy.

 

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią