Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

OnePlus Nord CE 5G w przedsprzedaży

Autor: , dodany 7 czerwca 2021r.

Przedsprzedaż OnePlus Nord CE 5G zostanie uruchomiona 10 czerwca, z możliwością wczesnej dostawy od 14 czerwca 2021 r.

OnePlus Nord CE 5G w pierwszej kolejności będzie dostępny dla użytkowników, którzy dołączyli do społeczności OnePlus. Ograniczona czasowo sprzedaż rozpocznie się 10 czerwca o 15:15 czasu polskiego, zaraz po premierze i zakończy się o północy 11 czerwca 2021r. W celu złożenia zamówienia, Fani OnePlus, muszą kliknąć w link do strony produktu OnePlus Nord CE 5G: : http://onepl.us/poland. Wszyscy członkowie społeczności, którzy zakupią OnePlus Nord CE 5G w przedsprzedaży, otrzymają swoje urządzenie w pierwszej kolejności, w dostawie, która rozpocznie się 14 czerwca.

OnePlus Nord CE 5G jest wyposażony w potrójny aparat 64 MP, który umożliwia robienie wyraźnych i ostrych zdjęć z dużą ilością szczegółów, oraz 5G, co gwarantuje doskonałe wrażenia w codziennym użytkowaniu, jak i w pracy. W rzeczywistości to urządzenie będzie jedną z najtańszych opcji 5G dostępnych w OnePlus. Ponadto OnePlus Nord CE 5G jest najbardziej eleganckim i najsmuklejszym smartfonem OnePlus od czasu OnePlus 6T. Dodatkowo, w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, został wyposażony w gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, aby w jeszcze większym stopniu poprawić wrażenia z użytkowania.

OnePlus Nord CE 5G będzie miał swoją premierę w Europie 14 czerwca. Tego dnia poznamy jego cenę i opublikujemy naszą recenzję.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią