Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Motorola rozszerza ofertę dla biznesu

Autor: , dodany 23 marca 2021r.

Motorola uruchamia program dla przedsiębiorstw. Swoje najwyższe smartfony będzie lokowała u partnerów handlowych. A następnie zadba o cyberbezpieczeństwo firm, w których urządzenia działają.

motorola enterprise Partner Program w założeniach ma być strategicznym programem koncernu. Przejęta przez Lenovo Motorola zadba o dostęp do wielu rozwiązań i usług, które mają zapewnić rozwój firmom partnerskim.

Największy nacisk kładziony jest na wysoki poziom zabezpieczeń oraz dostęp do najnowocześniejszych urządzeń i oprogramowań. Wiązać się to ma z usprawnieniem wdrażania nowych produktów w podmiotach, którym swoje propozycje udostępni Motorola.

Oferta obejmuje jedynie smartfony posiadające certyfikat Android Enterprise Recommended.

Producent smartfonów wprowadził niedawno rozwiązanie ThinkShield for Mobile, które jest rozszerzeniem należącej do właściciela platformy Lenovo ThinkShield. System operacyjny Motoroli ma posiadać najlepsze zabezpieczenia oraz minimalizować ryzyko kradzieży danych cyfrowych. Program ten obejmuje urządzenia mobilne zarówno Motoroli jak i Lenovo, przez cały cykl życia produktu.

Nowy motorola enterprise Partner Program rozwija to podejście, budując ekosystem zapewniający następujące korzyści:

Marta Rzeźnicka

Napisz do autora: marta.rzeznicka@o2.pl

Podziel się opinią