Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Motorola G100 czyli mądrość płynąca z historii

Autor: , dodany 31 marca 2021r.

Przed niespełna tygodniem w ramach światowego debiutu zaprezentowane zostały nowe urządzenia z serii G. 4 urządzenia, z różnych półek cenowych, dedykowane odbiorcom z różną zasobnością portfela i odmiennymi potrzebami. O wydarzeniu i jego bohaterach pisaliśmy tutaj.

Polska prezentacja dziesiątej odsłony Motoroli G odbyła się pod znakiem promocji najwyższego modelu. Jego budowa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie użytkowników. W badaniach klienci wspominają o wytrzymałości baterii, jakości aparatu oraz wydajności łączności. I te parametry są mocno eksponowane w G100.

Motorola G100 to urządzenie flagowe obsługujące najnowsze technologie łączności 5G oraz Wi-Fi 6 generacji. Wyświetlacz 6,7 cala w technologii LCD FHD+ odświeżany jest z częstotliwością 90Hz na sekundę. Co ciekawe, Motorola nie odstąpiła od „kinowych” proporcji wyświetlacza 21:9. Smartfon G100 pracuje pod kontrolą procesora Qualcomm Snapdragon 870 5G wspierany 8GB pamięci operacyjnej i 128GB pamięci na dane. Dla tych, którzy potrzebują jeszcze więcej miejsca możliwa jest implementacja karty SD.

W zestawie znajdują się bardzo ciekawy dodatek. Kabel HDMI, który za pomocą rozwiązania ready for połączy smartfon z innym monitorem przenosząc treści z telefonu na duży ekran.

Drugim akcesorium jest stacja dokująca z systemem chłodzenia. Prezentujący rozwiązanie zachwalali szczególnie te stację w kontekście wideokonferencji i innych cyfrowych spotkań, tak ważnych w dobie pandemii. Stacja nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Nie jest znana również jego cena.

O niższych modelach, Motoroli G10 i Motorola G30, pisaliśmy tutaj.

Motorola G100 jest już dostępna w sprzedaży operatorskiej. Wszystkie zaprezentowane produkty można kupić w sklepie motorola.com. Cena wyjściowa smartfona G100 to 2499 złotych.

Testy smartfona Motorola G100 już niebawem, zapraszamy!

Marta Rzeźnicka

Napisz do autora: marta.rzeznicka@o2.pl

Podziel się opinią