Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

E-sklep Modivo już na Ukrainie

Autor: , dodany 15 lutego 2021r.

Modvio, platforma z odzieżą marek premium  weszła na kolejny europejski rynek. Tym razem zakupy w e-sklepie mogą zacząć robić mieszkańcy Ukrainy. 

eObuwie działa na Ukrainie od 2016 roku, a teraz jego nowy projekt – Modivo – także ma tam swój sklep. Klienci na Ukrainie otrzymali dostęp do szerokiej oferty – ponad 100 tys. produktów od 269 marek, w tym włoskich, sportowych, czy casualowych.

Te marki to m.in. Guess, Pinko, Tommy Hilfiger, Versace Jeans Couture, Victoria Beckham, Max Mara, Michael Kors oraz Liu Jo.

Grzymkowski o dostawie i zwrotach 

 – Prowadząc sprzedaż obuwia i akcesoriów na rynku ukraińskim udowodniliśmy, że potrafimy zagwarantować szeroki dostęp do topowych marek. Równocześnie zapewniamy szereg udogodnień związanych z szybką dostawą oraz przyjazną polityką zwrotów – komentuje Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl.

Modivo zapewnia kompleksową obsługę zagranicznych rynków. Prowadzi komunikację w 13 krajach. Chwali się także certyfikatem AEO, który zapewnia szereg usprawnień w prowadzeniu biznesu transgranicznego, w tym m.in. mniejszą liczbę kontroli dokumentów i kontroli fizycznych oraz priorytetową obsługę zgłoszeń celnych.

Modivo coraz ważniejsze dla eObuwie

– Modivo cieszy się ogromnym uznaniem wśród naszych klientów oraz branżowych ekspertów. Wyraźnie przekłada się to na udział platformy w przychodach eobuwie.pl. Tylko w ostatnim kwartale przekroczyły one 14 proc.. Zakładamy, że Ukraina to kolejny rynek, na którym poprowadzimy go z powodzeniem, a sprzedaż odzieży będzie sukcesywnie rosła – dodaje Grzymkowski.

Obecnie Modivo dostępne jest w Polsce, Rumunii, Czechach, Bułgarii, Grecji, Niemczech, Francji, Chorwacji, na Litwie, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie i we Włoszech.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią