Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Kurdej-Szatan odejdzie z (reklam) Play. Nieoficjalne informacje

Autor: , dodany 25 listopada 2021r.

Operator sieci Play zakończy współpracę z aktorką Barbarą Kurdej-Szatan – spekulują media i użytkownicy Twittera. Za wpis na Instagramie. 

Operator sieci Play najprawdopodobniej nie przedłuży umowy ze znaną z jego reklam aktorką – Barbara Kurdej-Szatan. Firma na ten temat jeszcze nie powiedziała oficjalnie ani słowa, ale media rozpisują się, że tak się stanie. Powód to emocjonalny wpis aktorki na Instagramie na temat wydarzeń na granicy z Białorusią.

Wpis, już usunięty po burzy, która rozpętała się w mediach, brzmiał tak:

„KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!”

Za te słowa wiele osób, początkowo szczególnie związanych z prawą stroną politycznej sceny w Polsce ostro skrytykowało celebrytkę. Domagano się publicznie usunięcia jej z anten telewizyjnych i reklam za obrazę mundurowych na służbie. Pierwsza zareagowała Telewizja Polska. Jej szef zapowiedział, że autorka wpisu nie wystąpi ona w kolejnych odcinkach serialu emitowanego w TVP.

Teraz najwyraźniej przyszedł czas na Playa, który zbiera cięgi za brak odpowiedniej zdaniem internautów reakcji. Sprawa zrobiła się bardzo głośna. Niektórzy wyliczyli, że do wpisu aktorki odniesiono się 700 mln razy. 

Udzieliła też wywiadu „Gazecie Wyborczej”, w którym przepraszała opinię publiczną i służby mundurowe. To jednak najwyraźniej nie pomogło.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią