Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Komunikacyjne wzmocnienie Oppo Polska

Autor: , dodany 22 lutego 2021r.

Producent smartfonów Oppo i firma public relations 24/7Communication mają nowych pracowników. Odpowiedzą za wsparcie komunikacyjne marki.
Dziś Oppo Polska poinformował o nowych osobach, które będą tę firmę w komunikacji z mediami. Do działu public relations Oppo w randze specjalisty dołączył  Robert Sierpiński. Z kolei agencja pracująca dla producenta od kwietnia 2020 r. – 24/7 Communication – zatrudniła Damiana Grabińskiego.
Czytaj także: Rośnie sprzedaż smartfonów z 5G w Plusie
Robert Sierpiński związany z PR od ponad 8 lat. Będzie pomagał w budowaniu strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej i jej późniejszej realizacji, media i influencer relations oraz w koordynacji pracy z agencją 24/7Communication.

Poznał Samsunga i nie tylko 

Jak mówi oficjalna notka biograficzna speca od komunikacji, pracował w agencjach Hill+Knowlton i Havas PR. Realizował tam projekty m.in. dla: Samsunga, Microsoftu, Nokii, Spotify i Orange Polska. Jako koordynator ds. PR był współodpowiedzialny za komunikację w HBO Polska.  Ma za sobą także dwa lata pracy dla RTB House, polskiego startupu specjalizującego się w reklamie online. Ostatni rok był związany ze studiem komunikacji Hear You.

Przeszedł z First PR

Z kolei Damian Grabiński dołącza do zespołu technologicznego w 24/7Comunication. Objął stanowisko account managera i – wg. nomenklatury agencyjnej – został liderem zespołu OPPO. Będzie odpowiedzialny za ścisłą współpracę z marką, prowadzenie jej biura prasowego oraz za kreację i koordynację strategii PR i wsparcie projektów marketingowych. Dodatkowo będzie konsultować inne projekty z działu technologicznego agencji.

Czytaj także: Xiaomi wybrało OneMulti

Grabiński ma ponad 14 lat doświadczenia w branży Public Relations. Przed 24/7Communication doświadczenie zdobywał w agencji First Public Relations, gdzie pracował m.in. dla klientów z branży technologicznej (Xiaomi, marka POCO), transportowej i energetycznej. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, produktowej oraz zarządzaniu kryzysowym.

Marta Rzeźnicka

Napisz do autora: marta.rzeznicka@o2.pl

Podziel się opinią