Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Jeśli kręcić w nocy filmy, to tylko OPPO Reno5 5G

Autor: , dodany 22 kwietnia 2021r.

Najnowszy smartfon OPPO ma funkcję, która sprawia, że filmowanie w ciemnościach nabiera sensu.

Umiejętność robienia ładnych zdjęć po zmroku posiada większość smartfonów od średniej półki w górę. Ale zrobienie filmu nie jest już tak prostą sprawą. Dużo szumów, mało szczegółów i ciemny obraz jest regułą. Od której jest wyjątek.

Jak działa Ultra Night Video

Wszystko jest oczywiście zasługą AI, czyli algorytmów rozpoznających scenerię i wspomagających pracę obiektywów. OPPO Reno5 5G posiada tryb AI Hightlight Video, który w dzień poprawia dynamikę dzięki HDR Video. Gdy robi się ciemno, smartfon sam przełącza się w tryb Ultra Night Video. Użytkownik nie musi więc nic robić, a sztuczna inteligencja wykonuje za niego całą pracę. Wydłuża działanie migawki oraz pomaga uzyskać jak najlepsze kolory, które zazwyczaj w nagraniach przy słabym oświetleniu są sprane. Tu AI poprawia ich nasycenie.

Różnicę w różnych warunkach oświetleniowych i inne możliwości OPPO Reno5 5G najlepiej zobaczyć na naszym filmie.

Oprócz filmowania nocnego, OPPO Reno5 5G ma całe mnóstwo zaawansowanych funkcji z trybami ręcznymi dla zdjęć i filmów na czele. Świetnie działa elektroniczna stabilizacja obrazu, bardzo dobrze wychodzi równoczesne filmowanie obiema kamerami (przód, tył), z możliwością podzielenia obrazu w różnych proporcjach.

Biorąc pod uwagę cenę urządzenia do jego możliwości, OPPO Reno5 5G będzie jednym z najlepszych wyborów dla vlogerów i osób zwracających uwagę na jakość filmów.

Materiał powstał przy współpracy z OPPO

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią