Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Wysyp nowości od Huawei. Na razie bez telefonów

Autor: , dodany 4 sierpnia 2021r.

Huawei zaprezentował pięć nowych produktów. To tablet, dwa monitory, komputer stacjonarny i mysz gamingowa.

Huawei MatePad 11

MatePad 11 to najnowszy tablet Huawei z ekranem o częstotliwości odświeżania 120 Hz, przeznaczony do wielozadaniowej pracy biurowej i rozrywki. Od dzisiaj do 22 sierpnia można go zamówić w promocyjnej ofercie w rekomendowanej cenie 1999 zł. W tym czasie do tabletu dodawany będzie jeden z dwóch zestawów urządzeń Huawei – jeden z nich to smartwatch Watch GT 2 Pro oraz bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 4i, drugi zestaw to dedykowana do obsługi tabletu myszka, klawiatura i rysik M-Pencil oraz słuchawki Huawei FreeBuds 4i.

Huawei MateView i MateView GT

Kolejną nowością są monitory premium – dedykowany graczom MateView GT z zakrzywionym 34-calowym ekranem oraz wbudowanym soundbarem, a także model MateView, zaawansowany monitor do użytku profesjonalnego z ekranem 4K+ o jakości Ultra HD. Od dzisiaj do 22 sierpnia oba monitory dostępne są w ofercie premierowej – MateView GT w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT 2 Pro w rekomendowanej cenie 1999 zł, a MateView w zestawie z Watch GT 2 Pro w rekomendowanej cenie 2599 zł.

Huawei MateStation S

MateStation S to pierwszy komputer stacjonarny w portfolio marki. Do 22 sierpnia będzie go można kupić w promocyjnej ofercie w zestawie z monitorem Huawei Display 23.8” w rekomendowanej cenie 2999 zł. MateStation S zapewnia wysoką wydajność pracy i płynną rozrywkę oraz szybką i wygodną współpracę z innymi urządzeniami Huawei, m.in. smartfonem, tabletem i laptopem.

Huawei Wireless Mouse GT

Ostatnią nowością jest Huawei Wireless Mouse GT, pierwsza bezprzewodowa myszka gamingowa marki. Do 22 sierpnia będzie można ją kupić w ofercie przedsprzedażowej w zestawie z opaską sportową Huawei Band 6 w rekomendowanej cenie detalicznej 499 zł.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią