Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Huawei ratuje się partnerskimi promocjami

Autor: , dodany 31 maja 2021r.

Słabość chińskiego koncernu po politycznych potyczkach ze strony rządu USA jest ogromna. W Polsce smartfony brandowane logiem Huawei nie tylko spadły z podium najchętniej wybieranych, ale także wypadły z pierwszej piątki. (o czym piszemy tutaj). Przedstawiciele dwoją się i troją, aby marka w pełni nie zniknęła ze świadomości klientów. Dlatego zamiast mocno promować swoje smartfony, stawiają na laptopy, routery oraz mocno rozwijają platformę HMS i AppGallery, czyli autorski sklep z aplikacjami.

Zasypywani okazjami!

Autorska wyszukiwarka Huawei dostępna jest na rynku od roku. Aby podkreślić rocznicę, na jej użytkowników czekać będą promocyjne oferty. Od 31 maja do 18 czerwca bieżącego roku klienci zyskać mogą rabaty na zakupy w sklepie Huawei, zniżki na płatne aplikację czy rabaty na przejazdy. Aby wziąć udział w promocji należy wejść na stronę promocyjną w aplikacji Petal i kliknąć w promocyjne okienko – każdego dnia będą pojawiać się nowe vouchery. Uczestnik może odebrać tylko jedną nagrodę każdego dnia. Liczba voucherów jest ograniczona.

Urodzinowe vouchery, które będą pojawiać w losowej kolejności, to:

Bankowo, ale nie na bank.

27 maja rozpoczęła się też kolejna kampania Huawei i Banku Millennium. W tej odsłonie promowani są nowi klienci, którzy założą konto i pobiorą aplikację banku z platformy Huawei. Zyskać można 250 złotych na zakupy w sklepie huawei.pl. Dodatkowo, osoby, które będą aktywnie korzystać z założonego konta we wskazanym czasie, otrzymają kolejne 200 zł do wydania na dowolny cel oraz 50 zł w postaci eKarty goodie. Huawei i Millennium rozpoczęły wspólne działania marketingowe 1 kwietnia, krótko po integracji aplikacji Banku Millennium z Huawei Mobile Services.

Integracja aplikacji Banku Millennium z HMS

Aplikacja mobilna Banku Millennium jest dostępna w AppGallery od grudnia zeszłego roku, a od 25 marca dostępna jest także dla użytkowników najnowszych urządzeń Huawei opartych o Huawei Mobile Services. Dzięki integracji aplikacji Banku Millennium z HMS, stała się ona dostępna dla użytkowników najnowszych urządzeń w portfolio Huawei, takich jak najnowsze smartfony z serii Mate 40, P40 oraz Y – Y6p i Y5p, P smart 2021 i inne. O HMS oparte są także najnowsze tablety Huawei – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Od 31 marca 2021 w AppGallery dostępna jest też aplikacja CA24 Mobile. Aplikacja banku Credit Agricole została zintegrowana z Huawei Mobile Services. Użytkownicy urządzeń Huawei opartych o HMS mogą pobrać ją na swój tablet czy smartfon i korzystać z oferowanych przez nią funkcjonalności, w tym płatności mobilnych BLIK.

AppGallery to sklep stworzony przez Huawei, w którym znajduje się ponad 1000 polskich aplikacji, a kolejne 8000 aplikacji dostępnych jest w języku polskim. W skali globalnej, w sklepie znajduje się ponad 120 tysięcy aplikacji.

Już jutro, dzień przed globalną premierą nowych produktów i rozwiązań, można spodziewać się kolejnej odsłony promocyjnych ofert w sklepie internetowym producenta. Zazwyczaj do niewielkiego koszyka trafiają 3 produkty w cenach nawet o 70% niższych niż rynkowa.

Tymczasem w środę, 2 czerwca, spodziewaną gwiazdą będzie najnowszy smartwatch. O wszystkich nowościach będziemy informować na bieżąco! Zapraszamy!

 

Marta Rzeźnicka

Napisz do autora: marta.rzeznicka@o2.pl

Podziel się opinią