Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Huawei P50 Pro i składany Huawei P50 Pocket już dostępne

Autor: , dodany 26 stycznia 2022r.

Huawei wprowadził dzisiaj do sprzedaży w Polsce dwa smartfony z serii P – P50 Pro i P50 Pocket. Do 8 lutego trwa oferta przedsprzedażowa.

Huawei P50 Pro, którego cena regularna wynosi 5 499 zł, w przedsprzedaży można kupić w zestawie ze słuchawkami Huawei FreeBuds 4 wykorzystując przy tym kupon rabatowy o wartości 500 zł. Z kolei Huawei P50 Pocket, którego regularna cena wynosi 6 499 zł, dostępny jest w zestawie ze słuchawkami FreeBuds Lipstick i również z możliwością wykorzystania kuponu rabatowego o wartości 500 zł.

Huawei P50 Pro

Zaawansowana optyka

P50 Pro wyposażony został w podwójny moduł fotograficzny, optykę Huawei XD oraz technologię True-Chroma. Najnowszy system aparatów Dual-Matrix Camera składa się z aparatu głównego 50 MP, aparatu monochromatycznego 40 MP, aparatu 13 MP z obiektywem ultraszerokokątnym oraz aparatu 64 MP z teleobiektywem, a także laserowego czujnika odległości
i diody doświetlającej.

Elegancki design

Huawei P50 Pro wyposażony jest w 6,6-calowy, zakrzywiony ekran OLED. Częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia płynniejszy obraz, a częstotliwość próbkowania dotykowego 300 Hz – szybszy czas reakcji wyświetlacza. Smartfon ma lekką, kompaktową konstrukcję – jego grubość to zaledwie 8,5 mm, a waga – ok. 195 gramów. W Huawei P50 Pro zmieściły się również głośniki z dźwiękiem przestrzennym i mocnym basem.

Szybki i mocny

Huawei P50 Pro wspiera superszybkie ładowanie przewodowe (66 W SuperCharge) oraz bezprzewodowe (50 W SuperCharge). Zasilany jest baterią 4360 mAh i napędzany procesorem Snapdragon 888.

Czytaj też: Wstępne wyniki Huawei w 2021 roku. Biznes się kurczy

Telefon dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – złotej i czarnej.

Huawei P50 Pocket

To pierwszy smartfon Huawei, który można złożyć symetrycznie na pół. Mechanizm składania nowej generacji i konstrukcja Multi-Dimensional Lifting sprawia, że urządzenie jest smukłe, a ekran idealnie gładki po rozłożeniu. Ponadto technologia zawiasów wielowymiarowych zapewnia większą trwałość i wytrzymałość. Huawei P50 Pocket jest niezwykle kompaktowy – mierzy zaledwie 15,2 mm grubości po złożeniu i 7,2 mm grubości po rozłożeniu.

Huawei P50 Pocket po rozłożeniu oferuje duży, 6,9-calowy wyświetlacz o proporcjach 21:9. Wysoka częstotliwość odświeżania 120 Hz gwarantuje płynniejszy obraz, a częstotliwość próbkowania dotykowego 300 Hz – szybszy czas reakcji wyświetlacza. Mały, dotykowy ekran 60 Hz na obudowie zapewnia łatwy dostęp do wybranych usług, na przykład do odtwarzania muzyki, sprawdzania kalendarza, robienia zdjęć oraz zarządzania powiadomieniami. Smartfon wyposażony jest w tryb Super Privacy – po złożeniu Huawei P50 Pocket automatycznie wyłącza kamery, mikrofon i lokalizację, które są ponownie włączane dopiero po jego rozłożeniu.

Huawei P50 Pocket wyposażony jest w pojemną baterię 4000 mAh i obsługuje ładowanie Huawei SuperCharge 40 W, co z w połączeniu z procesorem Snapdragon 888 zapewnia szybkie i płynne działanie smartfona.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią