29 lipca: Huawei oficjalnie zaprezentuje swój flagowy smartfon, P50!

HTC Wireless Earbuds zaskakują kolorami i ceną

Autor: , dodany 31 marca 2021r.

HTC zaprezentowało paletę dokanałowych słuchawek. Do białych i czarnych HTC Wireless Earbuds dołączyły zielone i różowe. Producent sugeruje, że urządzenia są zbilansowane jeśli chodzi o jakość wykonania i ergonomię użytkowania. Niewielkie rozmiary (18mm) i waga (4,5g) jednej słuchawki powinny być bardzo komfortowe. Dla jednych użytkowników subtelność będzie ogromną zaletą, dla innych prawdziwą katorgą. Łatwo bowiem się zapomnieć i … zgubić gadżet.

Dużą zaletą jest implementowana pasywna redukcja szumów. Do tego wytrzymała bateria, pozwalająca, zgodnie z danymi producenta na kilka godzin niezakłóconej muzyki. Atutem może być też etui, które samo w sobie jest stacją ładującą. Napełnienie akumulatorków pojemności 40mAh do pełna ma trwać około 90 min. Pojemność baterii etui to 400mAh i pozwala ono na czterokrotne naładowanie urządzeń. Połączenie z zasilaniem odbywa się za pomocą gniazda USB.

Słuchawki wspierają łączność Bluethooth 5.0, z zasięgiem sięgającym do 10 metrów.

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe nie dadzą co prawda tajwańskiemu HTC szans na wielki powrót do elity, ale mogą przekonać wiernych fanów marki do zakupu. Szczególnie, że kusząca jest ich cena, która wynosi 199 złotych. Analizując ceny konkurencji, HTC Wireless Earbuds mogą zawalczyć o uwagę konsumentów.

 

Marta Rzeźnicka

Napisz do autora: marta.rzeznicka@o2.pl

Podziel się opinią