Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Cat S42 H+ i Cat B40 z pełną ochroną antybakteryjną

Autor: , dodany 29 kwietnia 2021r.

Cat przedstawia smartfon Cat S42 H+ oraz wielofunkcyjny telefon Cat B40, które zostały wyposażone w zaawansowaną ochronę przed drobnoustrojami.

Stworzone z myślą o pielęgniarkach, pracownikach fizycznych i wszystkich innych, których pracy nie da się przenieść do wirtualnego świata – firma Cat zaprezentowała niedawno dwa telefony, których zewnętrze komponenty zawierają środek przeciwbakteryjny na bazie jonów srebra, niezwykle skutecznie zwalczający drobnoustroje.

Sugerowana cena detaliczna wynosi:

Cat S42 H+ (Hygiene Plus Innovation) wyposażono w obudowę wzbogaconą o ochronę przed drobnoustrojami. Czyni go to pierwszym telefonem z pełnym i trwałym zabezpieczeniem antybakteryjnym. Teraz każdy zewnętrzny komponent obudowy nie tylko spełnia wojskowe standardy wytrzymałości, ale dzięki technologii Biomaster zawiera także jony srebra. Dzięki temu pomaga w zwalczaniu bakterii i innych drobnoustrojów. Aktywna substancja Biomaster spełnia wymogi międzynarodowej normy ISO 22196 – hamuje replikację komórek bakteryjnych o ponad 80 proc. w ciągu 15 minut i o 99,9 proc. w ciągu 24 godzin.

Jak wszystkie telefony Cat, posiada on certyfikat ochrony klasy IP68 i IP69. Urządzenie można więc bez obaw wielokrotnie myć w ciepłej wodzie z mydłem. To jednak nie wszystko. Cat S42 H+ wytrzymuje aż do 3 000 przetarć wybielaczem. Pozytywnie przeszedł też testy odporności na alkohol pod ciśnieniem i kontakt z rzeczywistymi mieszaninami chemicznymi, takimi jak środki do dezynfekcji rąk.

Nowy Cat B40 to natomiast profesjonalny, wielofunkcyjny telefon 4G, oferujący niezawodne połączenia głosowe i tekstowe nawet w najtrudniejszych warunkach. Oferuje klasę ochrony IP68 i IP69 oraz technologię Hygiene Plus Innovation: wszystkie komponenty zewnętrzne zawierają środek przeciwbakteryjny na bazie jonów srebra. Niezwykle skutecznie zwalcza on drobnoustroje (spełnia wymogi normy ISO 22196), pomagając zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi, współpracownikom oraz członkom rodziny.

 

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią