Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

CANYON sponsorem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej

Autor: , dodany 11 sierpnia 2021r.

Marka CANYON, której właścicielem jest notowana na GPW firma ASBIS Enterprises Plc, zostanie sponsorem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2021/2022.

W ramach współpracy Mazowiecki ZPN otrzyma nowoczesny sprzęt IT, który będzie wykorzystywany w trakcie szkoleń, kursów i warsztatów. CANYON pojawi się natomiast w rozgrywkach ligowych zespołów zrzeszonych w MZPN. Przez markę  zapewniane będą też nagrody w rozgrywkach zespołowych, których CANYON zostanie sponsorem tytularnym.

„Jesteśmy usatysfakcjonowani z przyjętych przez strony warunków współpracy i nie możemy doczekać się, kiedy sprzęt do nas trafi. Kontrakt z firmą ASBIS to dla Związku kolejny duży krok naprzód, który sprawi, że zaplecze technologiczne unowocześni się. Jestem przekonany, że dzięki temu otworzą się przed nami nowe możliwości, które zaczniemy realizować już w najbliższym sezonie piłkarskim” – powiedział Sławomir Pietrzyk, Prezes Mazowieckiego ZPN .

„Marka CANYON jest obecna na polskim rynku od wielu lat. Do tej pory nie prowadziliśmy żadnych działań zwiększających jej rozpoznawalność w Polsce. Jest ona skierowana do młodego, aktywnego odbiorcy, który interesuje się nowymi technologiami, w tym także grami. W naszym przekonaniu doskonale wpisuje się w działania MZPN. Doceniamy działania Mazowieckiego ZPN. Dlatego cieszymy się, że pierwsza akcja promocyjna marki CANYON będzie prowadzona we współpracy ze Związkiem” – powiedział Przemysław Wierzbicki, Prezes Zarządu ASBIS Poland.

Umowa pomiędzy ASBIS Poland oraz Mazowieckim ZPN zostanie podpisana 12 sierpnia 2021 r. w siedzibie Mazowieckiego ZPN. Będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku z możliwością jej przedłużenia.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią