Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Canal + w Play w specjalnej ofercie

Autor: , dodany 10 maja 2021r.

Najmłodszy operator telefonii komórkowej wprowadza nową ofertę skierowaną do fanów telewizji.

Play proponuje swoim klientom nową usługę. „Zapłać z Play” to korzystna cenowo oferta dostępu do treści Canal +. Abonenci fioletowego operatora za 3 miesiące nielimitowanego dostępu zapłacą 20 złotych miesięcznie.

Korzystający z oferty abonamentowej klienci Play mogą włączać, zmieniać i wyłączać pakiety oraz usługi dostępne na platformie Canal+. Do tej pory odbywało się to tylko za sprawą serwisu internetowego dostawcy treści.

Od 6 maja, w ramach promocji, osoby które zdecydują się skorzystać z rocznej subskrypcji i wybiorą opcję „Płatność z Play” otrzymają ponad 50% zniżkę na pierwsze 3 miesiące. Po kwartale za 20 złotych miesięcznie,  przez kolejne 9 miesięcy opłata wynosić będzie 45 złotych za miesiąc dostępu do seriali, filmów i relacji sportowych na żywo.

Canal + online dostępny jest przez przeglądarkę, aplikację mobilną oraz na Android TV. Ta ostatnia opcja jest dostępna także w ofercie operatora PLAY NOW TV BOX.

Dodatkową korzyścią jest fakt, że obie usługi znajdą się na jednym rachunku operatora. Oferta skierowana jest do abonentów zarówno telefonii komórkowej, jak i internetu. Skorzystać z niej można do końca lipca bieżącego roku.

Współpraca z Canal + jest kolejną w ostatnim czasie ofertą dla kinomaniaków. Poprzednio Play komunikował współpracę z Netflixem.

 

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią