Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Budżetowa moto e7 power z pojemną baterią

Autor: , dodany 23 lutego 2021r.

Smartfon moto e7 power będzie dostępny w Polsce w ofercie sieci Play w wariancie 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Sugerowana cena detaliczna wynosi 499 zł.

Motorola wprowadza do Polski kolejny tani smartfon. Pojemna bateria 5000 mAh umożliwia bezproblemową rozrywkę, pracę i naukę przy użyciu moto e7 power. Po jednym naładowaniu można słuchać muzyki online przez nawet 76 godzin, oglądać wideo przez 14 godzin albo przeglądać strony internetowe przez 12 godzin1. Dzięki dwudniowemu zapasowi energii2 można zapomnieć o ładowarce przez cały weekend.

6,5-calowy wyświetlacz Max Vision HD+ prezentuje wrażenia wizualne należące do najlepszych w rodzinie moto e, a dzięki ultraszerokim proporcjom 20:9 ulubione filmy, gry i czaty wideo wyglądają najefektowniej.

Z tyłu mamy dwa obiektywy – 13-megapikselowy aparat główny z autofokusem z detekcją fazy (PDAF) robi zdjęcia w mgnieniu oka, a obiektyw Macro Vision pozwala ustawić smartfon 4-krotnie bliżej niż standardowy obiektyw, aby można było uchwycić drobne szczegóły. Z przodu jest 5-megapikselowy aparat do selfie.

Wszystkie te efektowne zdjęcia i nagrania wideo można bez problemu przechowywać w niezawodnej pamięci masowej o pojemności 64 GB. Tych, którzy potrzebują dużo więcej miejsca na pliki, ucieszy obsługa kart microSD o pojemności nawet 1 TB.

Motorola wzbogaca swoje smartfony o funkcje sprzętowe i programowe, które uprzyjemniają i upraszczają obsługę. Za pomocą czytnika linii papilarnych umieszczonego dyskretnie w logo z „Batwingiem” z tyłu telefonu można odblokowywać urządzenie jednym dotknięciem. Smartfon ma też z boku specjalny przycisk Asystenta Google, który pomaga w szybkim znajdowaniu odpowiedzi i wykonywaniu czynności przy użyciu samego głosu.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią