Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

Bez fajerwerków, ale solidnie i tanio czyli Moto e20.

Autor: , dodany 16 września 2021r.

Nowość w ofercie Motoroli. Niewielki, tani i przyzwoicie prezentujący się w specyfikacjach smartfon Moto e20 trafia do dystrybucji.

Moto e20 w skrócie:

6,5 calowy wyświetlacz Max Vision HD+ oraz kinowe proporcje wyświetlacza przykuwają wzrok, ale także umożliwiają obsługę urządzenia jedną ręką. Ośmiordzeniowy procesor ma zapewnić sprawne działanie Andoroida w wersji 11 Go, w prostej i funkcjonalnej wersji. Czytnik linii papilarnych uplasowany jest w stylowym znaku firmowym na plecach urządzenia, a nowością w tej klasie urządzeń jest przycisk Asystenta Google.

Czytaj także o najwyższych modelach: Skoro jest Motorola Edge 20, po co kupować wersję pro?

Podwójny aparat: 13 MPx główny oraz 2 MPx aparat do głębi współdziałający z głównym, a oba wspierane sztuczną inteligencją nie powinny zawodzić. Szczególnie, że koncern dba o to, aby w każdy segmencie zdjęcia i wytrzymałość baterii były na dobrym poziomie. Dlatego też wbudowana jest bateria o pojemności 4000 mAh, której żywotność po jednorazowym naładowaniu producent szacuje na półtorej doby.

Telefon dedykowany jest zdecydowanie mniej wymagającym użytkownikom. Nie zmienia to jednak faktu, że stosunek jakości do ceny może zachęcić niejednego. Moto e20 w wersji 2GB pamięci operacyjnej i 32 GB pamięci na dane będzie można kupić w sieci operatorskiej Plus oraz na otwartym rynku, w sieciach Neonet i x-kom. Można także kupić urządzenie za pośrednictwem sklepu motorola.com. Rekomendowana cena Moto e20 to 449 złotych. Do sprzedaży e20 trafia w dwóch kolorach: niebieskim i grafitowym.

 

 

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią