Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

5G w każdym abonamencie w Plusie

Autor: , dodany 23 sierpnia 2021r.

5G będzie dostępne zarówno w ofertach głosowych, jak i internetowych, dla klientów indywidulanych i dla firm.

W zasięgu 5G Plusa jest już ponad 15 mln osób w około 500 miejscowościach w całej Polsce. Niezależne testy przeprowadzone przez RfBenchmark potwierdzają, że sieć 5G Plusa jest znacząco szybsza od sieci 4G, a prędkość pobierania danych jest zdecydowanie wyższa w porównaniu do innych sieci 5G w naszym kraju.

Czytaj też: Podpis elektroniczny na tablecie oraz eSIM w Plusie

5G w każdej ofercie abonamentowej – dla klientów indywidualnych

Dla klientów indywidualnych, zainteresowanych ofertą głosową, Plus przygotował cztery warianty abonamentów:

Klienci, którzy zdecydują się na abonament za: 55 zł, 65 zł lub 85 zł miesięcznie otrzymają również:

Ponadto, dla klientów przedłużających umowę, Plus przygotował jednorazowy pakiet internetu do wykorzystania przez cały okres trwania kontraktu. Oferta ta jest potrójną wartością podstawowego pakietu internetowego:

5G w każdej ofercie abonamentowej – dla klientów biznesowych

W podobny sposób skonstruowana została również nowa oferta dla klientów biznesowych. Właściciele firm będą mogli wybierać spośród pięciu wariantów abonamentowych:

W przypadku oferty za 45 zł/mies. + VAT i droższych, po wykorzystaniu pakietu podstawowego prowadzący firmy mogą korzystać z nielimitowanego transferu danych z prędkością do 1 Mb/s.

Klienci biznesowi Plusa przedłużający umowę otrzymają także jednorazowy pakiet internetu do wykorzystania przez 24 miesiące. Podobnie jak w przypadku ofert indywidualnych, będzie to również potrojony pakiet podstawowy:

Wybierając abonament za: 45 zł/mies. + VAT, 55 zł/mies. + VAT, 65 zł/mies. + VAT oraz 85 zł mies. + VAT, przedsiębiorcy będą mogli także:

5G w każdej ofercie internetu mobilnego

Od 23 sierpnia także nowi klienci indywidualni i biznesowi, którzy wybiorą ofertę internetu mobilnego w Plusie, otrzymają możliwość korzystania z najszybszej i najlepszej sieci 5G we wszystkich planach abonamentowych.

Redakcja

Napisz do autora: redakcja@ideatechnologie.com

Podziel się opinią