Mi Smart Band 6 NFC już w sprzedaży

22 marca: wiosenne premiery

Autor: , dodany 14 marca 2021r.

Po zimowo-covidowej pauzie, worek z nowymi, chińskimi gadżetami rozsypie się 22 marca.

Rozpocznie się już o 10:00 kiedy to Oppo zaprezentuje kolejną już odsłonę swoich flagowych smartfonów. Oppo Reno 5 zgodnie z przeciekami będzie tylko odświeżeniem wersji oznaczonej cyfrą 4. Miejmy nadzieję, że firma nie będzie kontynuowała polityki poprzednika i nie przekreśli szans na rynkowy sukces wysoką ceną premierową.

Kolejna prezentacja opatrzona będzie logiem Huawei. Producent, którego polityczne zawirowania zmusiły do zmiany strategii, wyraźnie „odpuszcza” walkę o prymat w kategorii smartfony. Tym razem zaprezentuje laptop, o którym pisać będziemy niebawem, oraz słuchawki.

Ostatni produkt, zdecydowanie ma największe szanse na sprzedażowy sukces. Xiaomi zaprezentuje nową odsłonę smartfona POCO. Po publikacji danych IDC dotyczących najchętniej wybieranych marek telefonów w Polsce, zmienia się znacząco pozycja marki. Xiaomi bardzo szybko zyskało liczne grono fanów, które pozwoliło koncernowi wybić się na prowadzenie w najbardziej medialnej spośród kategorii działu nowych technologii.

Wygląda na to, że czas stagnacji definitywnie minie wraz z zimą.

25 marca, tj w czwartek swoje nowe produkty zaprezentuje oficjalnie Motorola.

O wszystkich premierach będzie można przeczytać na stronie oraz obejrzeć na YouTubie.

Marta Rzeźnicka

Napisz do autora: marta.rzeznicka@o2.pl

Podziel się opinią